Mapa Ofert

TRASA 2

cyprysowe drzewa i kamienne miasteczka

 

Cecina, San Guido, Bolgheri, Bibbona, Casale Marittimo, Guardistallo, Montescudaio, Cecina

 

Długość: 41 km

Rodzaj nawierzchni: asfalt

Rodzaj trasy: średnia

 

Dojeżdżamy z Mazzanty do Ceciny kierując sie na starą Aurelia w kierunku południowym. Drogą, która jest głównie płaska, przejeżdżamy przez La Califorania (5km). Na dużym rondzie (możliwy objazdu do Marina di Bibbona) jedziemy prosto, mijając objazd Aurelia S.S. 1, aż do kościoła San Guido (10,2km). Skręcamy tu w prawo, na sławną Aleję Cyprysów i jedziemy aż do Bolgheri, osiągając cel po 4,7km, ostatnie dwa podjazdy są bardzo przyjemne.

W Bolgheri (15km) podążamy drogą odwrotnie do kierunku wskazówek zegara, wokół małej wioski, wracając na Aleję Cyprysów i zjeżdżając z górki przez 500m, aż do skrętu w prawo do Bibbona. Stąd droga prowadzić będzie na przemian pod górkę i z górki, pomiędzy winnicami, aż do Bibbona (21km). Przed wjazdem do miasta, skręcamy w prawo, obok boiska i wybieramy drogę w dół, aż do wielkiego skrzyżowania. Kieruj się za znakami na Casale Marittimo, wjeżdżamy na S.P.19; po pierwszym kilometrze pod górkę zobaczymy miasto na wzgórzu Casale Marittimo.

Kontynuujemy jazdę przez następne 2km, aż do dużego skrzyżowania, tam skręcamy w lewo i jedziemy pod górę przez 1km, aż do Casale (25km). Udajemy się w kierunku Guardisatallo (28km) na S.P. 28, a następnie z górki zjeżdżamy do pobliskiego Montescudaio i potem kontynuujemy zjazd w dół do doliny Valle del Cecina. Pod koniec zjazdu na rondzie skręcamy w lewo i dojeżdżamy do Cecina (41km). Docieramy do centrum miasta, kierując sie znakami od ronda kolo szpitala.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Formularz kontaktowy
ToscanAVventure
Agencja Turystyczna


ŻYWIEC 34-300; Oś. Młodych 15/55
(nr wpisu do ewidencji 9050/2008)

Tel. +48 33 475 57 65
Kom. +48 502 630 114
Włochy +39 389 3440 160
(od czerwca do września)

e-mail:
toscanavventure@gmail.com
Meteo Toscana