Mapa Ofert

NIERUCHOMOŚCI - IMMOBILIARE

Toskania jest częścią pięknej Italli, o której powstało wiele filmów, książek, przewodników, a przez lata była marzeniem, obiektem westchnień i chęci poznania przez wielu z nas.....

Jeżeli po pierwszej lub kolejnej wizycie w Toskanii i zauroczeniu jej naturalnym pięknem - wspaniałymi wzgórzami, winnicami i gajami oliwnymi, miasteczkami bogatymi w architekturę i sztukę oraz cudowną kuchnią śródziemnomorską - rozważają Państwo zakup nieruchomości (domu, apartamentu lub posiadłości z winnicą) w tym regionie Włoch, warto podeprzeć się pomocą profesjonalnych agencji, które znają ten rynek bardzo dobrze.

Nasza agencja rekomenduje skorzystanie z usług Agencji Nieruchomości Palazzeta z siedzibą na wybrzeżu, a wielotetnia jej działalność, pozwala na znalezienie odpowiedniej oferty także w całym regionie dla zainteresowanych, którzy chcą spełnić swoje marzenie o spokojnym życiu w Toskanii, gdzie widok morza, wzgórz, cyprysów, czy winnic i gajów oliwnych, będzie napełniało energią i pozwalało odczuć, co oznaczają magiczne słowa "dolce vita"!

Z powyższą agencją współpracujemy od wielu lat, także przy wynajmowaniu apartamentów nad morzem, więc polecamy i zachęcamy do kontaktu, by zrobić pierwszy krok do realizacji marzeń o domu lub apartamencie w Toskanii.....

Poniżej przedstawiamy tylko wybrane oferty do sprzedania, których agencja ma dużo, dużo więcej i w razie zainteresowania, każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego i odpowiedniego.

Sortuj wg:
 • App_C-Carducci03.jpg

  Apartament - Castagneto Carducci (Livorno)`

  280 000 €

  Apartament położony na drugim piętrze nowego domu w Castagneto Carducci i 6 km od plaż Marina di Donoratico. Doskonały dla tych, którzy szukają rozwiązania na toskańskiej wsi, ale kilka kilometrów od morza.

 • Ap._Riparbella05.jpg

  Apartament - Riparbella (Pisa)`

  105 000 €

  Apartament na pierwszym piętrze o doskonałym wykończeniu, który nie wymaga żadnej ingerencji. Doskonały ze względu na bliskość miasta Cecina oraz toskańskiego wybrzeża.

 • Ap._RosigSol3.jpg

  Apartament - Rosignano Solvay (Livorno)`

    179 000 €

  W Rosignano Solvay, w doskonałej dzielnicy mieszkalnej, do sprzedaży w małym budynku, zadbane duże mieszkanie na drugim piętrze z windą, w idealnym stanie, które nie wymaga remontu.

 • Ap._SanPietro15.jpg

  Apartament - San Pietro in Palazzi (Livorno)`

  290 000 €

  Apartament w Cecina - Loc. Cinquantina, około 1,5 km od morza i w pobliżu głównych usług w San Pietro in Palazzi. Idealna lokalizacja dla wielbicieli bliskości morza, dostępnej z wygodnej ścieżki rowerowej.

 • Ap_Canneto06.jpg

  Apartament w Canneto (Pisa)'

  95 000 €

  Apartament w nowym kompleksie z basenem komunalnym, w pełni umeblowany, z toskańskimi wykończeniami - podłogi z terakoty, sufity z belek i cegieł. Idealny dla szukających spokoju starożytnej wioski.

 • Casa_Cecina02.jpg

  Dom w Cecina (Livorno)`

  650 000 €

  Unikalna w swoim rodzaju nieruchomość, niedaleko miasta Cecina z pięknym ogrodem, w bezpiecznym miejscu i z zachowaniem dużej prywatności.

 • Casa-C_Maritt_(12).jpg

  Nieruchomość w Casale Marittimo (Pisa)`

  500 000 €

  Zabytkowa nieruchomość z sugestywnym widokiem na morze, w centrum pięknego zabytkowego miasteczka Casale Marittimo, składający się z dwóch mieszkań oraz piwnicy i poddasza.

 • Villa_Carducci03.jpg

  Willa w Castagneto Carducci (Livorno)`

  420 000 €

  W bezpośrednim sąsiedztwie pięknej miejscowości Castagneto Carducci, na płaskim terenie, oferowana jest do sprzedaży pojedyncza willa z prywatnym ogrodem.

 • Casina_Cecina18.jpg

  Willa w Cecina (Livorno)`

  900 000 €

  Willa na sprzedaż w jednej z najpiękniejszych części Ceciny, z dużym prywatnym parkiem, wyjątkowa w swoim rodzaju ze względu na swoje cechy i położenie.

 • Villa_Cecina01.jpg

  Willa w Cecina (Livorno)`

  550 000 €

  Willa zanurzona w zieleni Toskanii ze wspaniałym widokiem na morze, w niewielkiej odległości od centrum Ceciny. Park z drzewami owocowymi i gajem oliwnym. Możliwość dostosowania do własnych potrzeb.

 • Villa_Monteverdi06.jpg

  Willa w Monteverdi Marittimo (Pisa)`

  680 000 €

  W Monteverdi Marittimo, niedaleko Castagneto Carducci, w okolicy pięknych wzgórzw toskańskiej wsi, 20 km od wybrzeża, nowoczesna willa z ogrodzonym parkiem.

 • Casa_Tonfano09.jpg

  Willa w Pietrasanta (Lucca)`

  675 000 €


  W odległości 850 metrów od morza w Marina di Pietrasanta, a dokładnie w Tonfano, oferowana jest do sprzedaży willa o powierzchni około 130m2, z prywatnym ogrodem.

 • V_Rosig.M08.jpg

  Willa w Rosignano Marittimo (Livorno)`

  550 000 €

  W miejscowości Gabbro do sprzedaży willa z hektarem działki z drzewami oliwnymi i owocowymi oraz możliwością budowy basenu. Willa podzielona na dwie jednostki mieszkalne, ale idealna jest także, jako pojedyncza.

 • Villa_Rosignano1.jpg

  Willa w Rosignano Solvay (Livorno)`

  610 000 €

  Willa doskonałej dzielnicy mieszkalnej dwie minuty od centrum, w otoczeniu zieleni, poza ruchem miejskim, otoczona prywatnym ogrodem, gdzie można również zbudować basen.

 • V_SanVincenzo08.jpg

  Willa w San Vincenzo (Livorno)`

  420 000 €

  Wolnostojąca willa w sąsiedztwie innych willi, z dobrym dostępem do morza i centrum San Vincenzo, wybudowana na dwóch poziomach, z tarasem, ogrodem i garażem.

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
Formularz kontaktowy
ToscanAVventure
Agencja Turystyczna


ŻYWIEC 34-300; Oś. Młodych 15/55
(nr wpisu do ewidencji 9050/2008)

Kom. +48 502 630 114
Włochy +39 389 3440 160
(od czerwca do września)

e-mail:
toscanavventure@gmail.com
Meteo Toscana