Mapa Ofert

LACJUM

Lacjum (wł. Lazio) jest uważane za kolebkę państwa rzymskiego. Region położony jest w centralno-zachodnich Włoszech, ze stolicą Włoch - Rzymem. Lacjum graniczy z Toskanią, Umbrą, Abrazją, Molise, Kampanią oraz przez krótki odcinek z Marche. Krajobraz Lacjum jest bardzo różnorodny: od terenów górzystych, przez zielone lasy i gaje oliwne, przez niziny, aż po wybrzeże ozdobione skałami.

Jednym z najważniejszych punktów ekonomii Lacjum jest turystyka – sam Rzym i Watykan przyciągają liczną grupę turystów z całego świata. Poza atrakcjami kulturalnymi i historycznymi Rzymu i Watykanu, Lacjum ma do zaproponowania również piękne plaże oraz zabytki archeologiczne, miedzy innymi w Cerveteri. Na uwagę zasługuje antyczne miasto portowe – Ostia Antica oraz piękna willa cesarza rzymskiego Hadriana w Tivoli. Warto odwiedzić również klasztory: Subiaco i Monte Cassino oraz udać się do letniej rezydencji papieskiej Castelgandolfo.

 • Palluccaro_(9).jpg

  FATTORIA PALLUCCARO~

  Gospodarstwo położone na granicy trzech najpiękniejszych regionów: Toskanii, Umbrii i Lacjum. Okolica oferuje wiele pozostałości archeologicznych i świadectw wspaniałej przeszłości. W odległości kilku kilometrów znajduje się Jezioro Bolsena, Orvieto i słynne miasteczka Pitigliano, Sorano i Sovana.

 • BoungavilleEC23.jpg

  BOUGANVILLE - willa nad morzem

  Piękna willa dla 8 osób w niezwykle panoramicznym miejscu, około 400 m od morza i 100 m od charakterystycznej wioski San Felice Circeo. Wi-Fi, klimatyzacja, telewizja satelitarna i duży zadaszony taras.

 • V_IrisEC11.jpg

  VILLA IRIS z basenem

  Willa z prywatnym basenem, dużym ogrodem, bezpłatnym dostępem do Internetu i telewizją satelitarną. W pobliżu miasteczka Corchiano i tylko 60 km od Rzymu. Sklepy i restauracje w odległości spaceru.

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
Formularz kontaktowy
ToscanAVventure
Agencja Turystyczna


ŻYWIEC 34-300; Oś. Młodych 15/55
(nr wpisu do ewidencji 9050/2008)

Tel. +48 33 475 57 65
Kom. +48 502 630 114
Włochy +39 389 3440 160
(od czerwca do września)

e-mail:
toscanavventure@gmail.com
Meteo Toscana