Mapa Ofert

KURSY GOTOWANIA - OFERTY

Smaki Toskanii, jak i całej Italii, można zapamiętać na długo, biorąc udział w warsztatach kulinarnych organizowanych w niektórych agroturystykach. Podczas pobytu wakacyjnego lub poza sezonem, można połączyć "przyjemne z pożytecznym", czyli zwiedzanie oraz naukę kuchni włoskiej.

Proponujemy kilka obiektów, gdzie właściciele zachęcają do takiej formy wypoczynku, pojedyncze rodziny, jak i zorganizowane grupy.

 • Kurs_malagronda_(4).jpg

  TYGODNIOWY POBYT POŁĄCZONY ZE ZWIEDZANIEM i GOTOWANIEM - poza sezonem

  Propozycja tygodniowego pobytu w obiektach Malagronda lub Case Graziani, w którym uczestnicy będą mogli poświęcić się gotowaniu, ale także odwiedzić piękno terytorium i zabrać do domu zdjęcia i smaki Włoch. Warto przyjechać, by odkryć cuda Umbrii i Toskanii oraz poznać kulturę, tradycje i sekrety ich typowej kuchni!

  Wśród produktów wykorzystywanych na Kursach Gotowania znajdą się typowe produkty z Umbrii i Toskanii. Pobyt obejmuje zakwaterowanie, zwiedzanie i gotowanie, ale wycieczki i zajęcia mogą odbywać się w różnych dniach i godzinach, w zależności od dostępności wizyt.........

   

   

 • An_Fornace_(9).jpg

  ANTICA FORNACE - pobyt z kursem gotowania i degustacją wina

  Mała agroturystyka niedaleko Volterry i San Gimignano, gdzie każdego ranka wypoczywający goście rozpoczynają od obfitego śniadania, składającego się z wielu lokalnych produktów, przygotowanego przez właścicielkę Lucie.

  W każdym tygodniu organizowane są dwie kolacje tematyczne, które opowiadają historię tradycji oraz terytorium i odbywają się w pięknym ogrodzie z panoramicznym widokiem (przy dobrej pogodzie).

  Wtorek – kolacja z winem, gdzie do każdego dania dodawane jest jedno z win organicznych.

  Czwartek - lekcja gotowania obejmująca przygotowywanie różnych rodzajów makaronu, a następnie kolacja poświęcona tradycyjnym pierwszym daniom, w tym „domowej lasagne”.

   

  Kolacje realizowane są po wcześniejszej rezerwacji i po osiągnięciu minimalnej liczby gości. Na życzenie także degustacja oliwy i win, produkowanych przez właścicieli.

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
ToscanAVventure
Agencja Turystyczna


ŻYWIEC 34-300; Oś. Młodych 15/55
(nr wpisu do ewidencji 9050/2008)

Kom. +48 502 630 114
Włochy +39 320 858 4914
(od czerwca do września)

e-mail:
toscanavventure@gmail.com
Meteo Toscana