Mapa Ofert

Warte uwagi

Z wielką przyjemnością polecam książkę Danusi Indyk "Polka w Toskanii", która niedawno pojawiła się w sprzedaży.

„Moje życie od kuchni” łączy osobistą, napisaną prosto z serca historię autorki z jej ulubionymi przepisami kulinarnymi – wszak codzienne życie Włochów kręci się wokół stołu. To książka dla tych, którzy są zakochani w Toskanii: w jej słonecznych, zielonych wzgórzach, w alejkach dostojnych cyprysów, w wiekowych gajach oliwnych i ciągnących się po horyzont winnicach, w gościnnych mieszkańcach, w ich błogim spokoju oraz celebrowaniu chwili. To pozycja obowiązkowa dla tych, którzy znają „Polkę w Toskanii” z opowieści, Facebooka, czy Instagrama, ale nie wiedzą, jaką drogę przeszła, by być szczęśliwą tu i teraz!

Książka zawiera przepisy na pyszne, a zarazem bardzo proste dania toskańskie, do wypróbowania przez każdego, kto lubi nie tylko dobrze zjeść, ale i "realizować" się w kuchni. Natomiast dla wielu osób, może być także pięknym drogowskazem do działania, mimo przeciwności losu, bodźcem do przemyśleń, czy nawet odkryciem własnego "ja".

Dla mnie książka Danusi, jest piękną podróżą w czasie, a dokładnie powrotem do przeszłości. W tym właśnie okresie rozpoczęła się nasza znajomość i współpraca, miałam okazję poznać Constantino, gościć w ich agroturystyce Cetinie Vecchie w jej najlepszym momencie, poznać wspaniałą rodzinę Danusi oraz odwiedzić Il Gorgo i poznać Ivanę, Samuele oraz Giovanniego. Książka uświadomiła mi, że poza naszą góralską duszą, mamy z Danusią podobne podejście do życia, marzenia, refleksje oraz dążenie małymi kroczkami do tego, co można nazwać szczęściem. Idealnym podsumowaniem całej opisanej historii są końcowe słowa:

"Tak wiele zależy od nas samych.

Warto więc robić swoje i być sobą.

Sięgać po marzenia i być szczęśliwym"

Książka do nabycia jest wyłącznie przez sklep internetowy Włoska 9 www.wloska9.pl

Gorąco zachęcam do zakupu tej pozycji wszystkich miłośników Toskanii, jak i całej pięknej Italii.

Aleksandra Sanetra

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
ToscanAVventure
Agencja Turystyczna


ŻYWIEC 34-300; Oś. Młodych 15/55
(nr wpisu do ewidencji 9050/2008)

Kom. +48 502 630 114
Włochy +39 320 858 4914
(od czerwca do września)

e-mail:
toscanavventure@gmail.com
Meteo Toscana